Přípravný turnaj TCM při HC ROBE Zubří

Generálku na jarní část 1. ligy staršího dorostu absolvovali o víkendu starší dorostenci HC Robe Zubří na mezinárodním turnaji mužů ve Velké Bystřici.
V prvním zápase porazili omlazený exligový tým slovenských Malacek, když od začátku utkání měli naši hráči velkou herní převahu. Jen díky neproměnění mnoha vyložených šancí neskončil ještě výraznějším rozdílem.
Ve finálovém zápase potom naši hráči zvítězil těsně i nad domácím družstvem Sokol Velká Bystřice. Přestože naši hráči většinu utkání prohrávali se zkušeným soupeřem o 2-4 branky , závěr utkání lépe zvládlo naše družstvo. Vítězný gol jsme vsítili jen 3 vteřiny před závěrečným hvizdem rozhodčího.
Družstvo, které bylo posíleno o mnoho mladších dorostenců, podalo na turnaji dobrý bojovný výkon. Doufejme, že po návratu zraněných či nemocných klíčových hráčů bratří Mizerů, Martina Sucháčka a Filipa Nováka, zabojuje tým v 1. lize starších dorostenců o některou z cenných medailí.

Výsledky družstva:
TCM při HC Robe Zubří- Strojárne Malacky (muži) 33: 24 ( 16: 13)
– Sokol Velká Bystřice ( muži) 27: 26 ( 12: 15)

Sestava družstva:
Chmela Tomáš, Čepica Karel- Matejovič Nick, Michálek David, Ištvánech Dominik , Jirák Ivan, Souček Štěpán, Palát Dušan, Mořkovský Lukáš, Kramoliš Lukáš, Mazurek David, Kavka Petr, Svoboda Vojtěch, Havran Matěj, Fiala Štěpán, Bajer Pavel, Možíš Bohumil.