Přípravné utkání

V sobotu 30.3.2013 naše „A“ mužstvo odehrálo svůj první přípravný zápas v Kopřivnici. Avšak po špatném výkonu jsme prohráli o osm branek. „Někteří hráči měli problém s koncentrací a celkově nám utkání vůbec nevyšlo.“ komentoval prohru trenér Jiří Mičola.

Ve středu 3.3.2013 jsme sehráli další utkání v Považské Bystrici. I přes prohru o o čtyři branky, byl výkon o poznání lepší než v Kopřivnici. Je třeba vyzdvihnout výkony Tomáše Mičkala a Libora Horuta, kteří se postarali o 14 branek našeho týmu.

MŠK Povážská Bystrica : HC Gumárny Zubří – 38:34

branky Zubří: Mičkal 8, Horut 6, Bechný 5, Dědek 5, Trifunovič 3, Zahradníček 2, Šustáček 2, Večeřa 2, Šlachta 1, Přikryl, Aspridis, Pšenica, Orság, Koleček

O víkendu zajíždíme k dvoj-utkání opět na Slovensko, kde sehrajeme v sobotu dva zápasy s Hlohovcem, kde působí i náš bývalý hráč Mirek Jurka, a s Topolčanama.