Příprava TCM při HC ROBE Zubří!

Od začátku srpna probíhá intenzivní příprava hráčů TCM při HC Robe Zubří. Kondiční přípravu družstvo absolvovalo nejprve v areálu SŠIEŘ v Rožnově p. R., potom pokračovaly tréninky již tradičně ve Velkém Meziříčí, kde obě družstva využívala prostor místního Sokola. Třífázové tréninky zpestřilo i několik přípravných utkání. Mladší dorost zvítězil nejprve nad starším dorostem Sokola Velké Meziříčí, potom porazil i své vrstevníky ze Sokola Velká Bystřice. Nejcennějším výsledkem však byla přesvědčivá výhra nad maďarským Balatofuredi KSE 31: 20. Důležitou prověrkou bude i víkendový mezinárodní turnaj v maďarské Tatabanyi, kde se střetne s kvalitními týmy z Maďarska, Švédska a Slovenska. 

Starší dorost se po dvou přesvědčivých vítězstvích nad muži Sokola Velkého Meziříčí střetl na turnaji mužů v Bystřici p.H. s HC Zlín a opět vyhrál( 35: 26). Potom však podlehl domácímu družstvu 30: 37.Důležitou konfrontací byly opět zápasy s vynikajícím maďarským týmem Balatonfuredi KSE. Ukázalo se,že k tomu aby naši hráči zopakovali vynikající výsledky z loňské sezony, bude ještě dlouhá a náročná cesta. Obě utkání jsme prohráli ( 18: 22 a 21: 30), když jsme se jen těžce prosazovali přes vysoké hráče soupeře. Markantní byl především rozdíl v silové připravenosti družstev. Pozitivem však byla hra v obraně, za kterou podal vynikající výkon brankář Šimon Mizera. I výkony dalších hráčů jsou do budoucna příslibem. 
Příprava bude dále  do konce srpna i nadále pokračovat 2-3 fázovými tréninky. Další přípravná utkání před začátkem mistrovských soutěží odehrají obě družstva v Zubří ( Povážská Bystrica, Hlohovec, atd.)
 
 
banner2

You may also like...