Příprava TCM při HC Robe Zubří:

Na kondiční přípravu starších dorostenců navázal blok přípravy herní, který začal o minulém víkendu. Při cestě na mezinárodní turnaj do maďarského Balatonfuredu se naše družstvo utkalo v pátek v Hlohovci s domácím týmem. V sobotu potom přejeli naši hráči do Maďarska,kde sehráli další tři velice kvalitní utkání.


I když naše družstvo reprezentovali převážně hráči ročníku 2001, s výbornými maďarskými týmy jsme sehráli vyrovnané zápasy. Bohužel k tomu, abychom některé z utkání dotáhli do vítězného konce nám chybělo v koncovkách více sil a taky nedostatek zkušeností z podobných klání..
Celou akci je nutno hodnotit velmi pozitivně, protože každá mezinárodní konfrontace je pro naše hráče k nezaplacení. Všechna družstva, s kterými jsme se utkali, byla fyzicky a silově velmi dobře připravená a na vysoké úrovni. Doufejme, že všechny naše hráče dobré výsledky neuspokojí, ale naopak povzbudí do dalšího tréninku.

Sestava družstva:
Douda Vojtěch (nejlepší brankář turnaje)- Novák Filip, Matejovič Nick, Dobeš Josef, Ištvánech Dominik, Souček Štěpán, Palát Dušan, Kavka Petr, Kramoliš Lukáš, Jirák Ivan, Sucháček Martin, Krupa Jakub, Fiala Štěpán

Výsledky družstva:
HC Robe Zubří- Sporta Hlohovec 31: 28 ( 17: 11)
HC Robe Zubří- NEKA ( akademie maďarské házenkářské federace) 29: 29 (17: 17)
HC Robe Zubří- BSE Balatonfured 23: 26 (12: 12)
HC Robe Zubří- VKKFT Veszprem 28: 31 ( 16: 18)

banner2

You may also like...