Přímý přenos TVCOM 19.10. 10:30

Šlágr kola uvidí diváci ve Frýdku-Místku, kam zavítají házenkáři z nepříliš vzdáleného Zubří, kteří s sebou jistě přivezou zdatnou konkurenci frýdeckého fanklubu. Po spokojenosti s šestým místem v minulém ročníku pokračuje Frýdek-Místek v solidních výkonech, opřených o dobrou defenzivu i v nové sezóně. Stabilní výkonnost potvrzuje dosavadním pátým místem a ztrátou tří bodů na svého soupeře ze Zubří, které našlo herní pohodu. Valaši v posledních třech kolech vždy nastříleli minimálně pětatřicet gólů, když střelecky vyniká letní posila Tomáš Řezníček. Tento zápas navíc okoření i fakt, že bude jakýmsi „soubojem na dálku“ mezi Zubřím a vedoucí Plzní. Plzeň v předehrávce sedmého kola zvítězila v Hranicích a Valaši se budou chtít vrátit nebo dotáhnout na první místo. Lze navíc očekávat zajímavý střelecký souboj nejlepších střelců svých týmů – Vojtěcha Petrovského za Frýdek-Místek a Tomáše Řezníčka za Zubří. Zápas můžete sledovat i v přímém přenosu na ČT Sport.