Přímý přenos TVCOM 15.11. v 16:30

První polovina základní části vyvrcholí v jedenáctém kole atraktivním soubojem mezi Duklou Praha a Gumárnami Zubří. Manažer českých reprezentací Karel Nocar, který exkluzivně pro Deník komentuje házenkářské dění, označil právě toto utkání za šlágr jedenáctého kola. „Extraliga se dostala přesně do poloviny základní části. Vojáci z Dukly, kteří jsou v současnosti na 4. místě, budou v sobotu hostit lídra tabulky ze Zubří. Tento souboj bude zajímavý z několika důvodů. Oba celky dělí od sebe jen dva body, a tak se v případě výhry Pražané mohou na svého soupeře bodově dotáhnout. Za druhé jsem zvědavý, jak se nejlepší ofenziva ligy, na straně Valachů, vyrovná s absencí svého nejlepšího střelce Tomáše Řezníčka,“ upozorňuje na zajímavosti sobotního zápasu Karel Nocar a dodává: „Navíc očekávám, že velkou roli v boji o vítězství sehraje hrdost hrát za svůj klub. Myslím, že u těchto tradičních českých klubů to může být právě ten aspekt, který nakonec rozhodne o vítězství.“

zdroj: CHF