Přímý přenos HC Gumárny Zubří – SKP Frýdek Místek

Zubří – Jen velmi těžce se jim bude hledat motivace do dalších bojů v sezoně. Házenkáři Gumáren Zubří, kteří vypadli už ve čtvrtfinále s Karvinou v sérii, kterou poznamenaly neobvyklé tahanice o výsledek prvního utkání, se nyní budou muset zkoncentrovat na boje pro poražené čtvrtfinalisty.

Již v neděli v 17 hodin Zubří ve Frýdku-Místku začíná sérii na dva zápasy a sebrat všechny zbylé psychické síly na boje o 5.–8. místo bude mimořádně obtížné. „Samozřejmě budeme chtít vyhrát, ale bude hodně složité namotivovat se do takovýchto zápasů. Podle mě to snad ani nemá cenu hrát a je to zbytečné,“ hlásí před startem bojů o 5.–8. místo zuberská střední spojka Matěj Šustáček. V Zubří se musel celý klub vypořádat s hořkým a velmi brzkým koncem v play-off bojích. Od druhého týmu po základní části se určitě čekalo více než vypadnutí ve čtvrtfinále poměrem 0:3 na zápasy. Po prohrané sérii s Karvinou tak pochopitelně nebyla pohoda v týmu moc dobrá.