PREVIEW: Zubří-Brno odveta EHF poháru

Dohonit ztrátu šesti branek a Brno k ničemu nepustit. Takový bude plán na sobotní odvetné utkání proti SKKP Handball Brno v domácí ROBE aréně. Jak se povede týmu Petera Dávida můžete sledovat přímo v zuberské hale nebo u živého přenosu na kanálu Sport 2.

První utkání 1. kola EHF Evropského poháru nám hrubě nevyšlo a větší ztráta je pro nás daní za špatný výkon. Úvodní duel však už odvál čas a je potřeba se dívat dopředu, přesněji na sobotní zápas. V něm se pokusí domácí smazat šestigólové manko a postoupit do druhé kola, kde čeká na vítěze tohoto kola italský tým Fasano.

Úkol to pro Valachy bude ale velmi složitý. Jejich soupeř si zatím dokázal poradit se všemi svými soupeři a jako jediný tým s odehranými třemi zápasy stanul na první příčku tabulky Chance extraligy.

Trenér Peter Dávid

“Brno si v úvodním utkání vytvořilo komfortní náskok. Nám první zápas absolutně nevyšel. Nedostali jsme se do naší hry, o čemž svědčí dvacet dva gólů, které jsme dali. Nám nezbývá nic jiného, než se pokusit o zázrak. Chceme zápas hlavně vyhrát, uvidíme co z toho vytěžíme.”

Křídlo Pavel Bajer

“Čeká nás velice těžký zápas do kterého musíme dát vše. V Brně jsme prohráli o šest branek, takže jim máme co vracet. Pokud nechceme vypadnout v prvním kole, musíme se takticky připravit a bojovat až do konce. Věřím, že nás naši fanoušci potáhnou.”

H2H

Bilance Brna: Brno – Nové Veselí 31:23, Lovosice – Brno 24:25

Bilance Zubří: Strakonice – Zubří 22:34, Zubří – Kopřivnice 26:25

První utkání EHF poháru: 22:28 vyhrálo Brno