PREVIEW nadstavby o 7. místo: Zubří – Frýdek-Místek

V sobotu hrajeme poslední utkání sezóny. Minulou sezónu jsme příležitost rozloučit se s fanoušky v posledním utkání neměli, letos to klapne! V poslední utkání, tedy odvetě nadstavby hrajeme proti Frýdku-Místku. S Frýdkem jsme odehráli v základní části dvě velice dobrá utkání, v nadstavbě se nám moc nevedlo a proto budeme dohánět ztrátu pěti branek. Je to ale otevřené a na domácí půdě můžeme stav velmi rychle otočit.

Pojďme si společně užít poslední zápas, který obohatí předzápasový program v podobě rozlučky s odcházejícími hráči a trenérem.

Peter Dávid, trenér

“Ztráta pěti branek je hratelná, navíc budeme hrát doma. Musíme ale počítat s aktuální výkonností Frýdku, takže to bude boj. Dáme do toho všechno, je to poslední utkání sezóny. Chceme se předvést hodně kvalitním výkonem a rozloučit se tím nejlepším způsobem.”

Matěj Havran, spojka

“Před posledním domácím zápasem sezóny mi zbývá říct jediné. Pojďme letos naposledy spolu s fanoušky nechat pocítit soupeře, že ze Zubří se body nevozí!”

Úvodní duel nadstavby: Frýdek-Místek – Zubří 35:30

Odveta nadstavby 7.-8. místo : Pepino SKP Frýdek-Místek – HC ROBE Zubří