PREVIEW 6. kola: Zubří – Maloměřice

Ve středu a ve čtvrtek se odehrálo další kolo Chance Extraligy, my jsme měli ale díky lichému počtu týmů volný los. S herním vytížením jsme ale nezůstali pozadu. Ve středu jsme odehráli také jeden zápas a to úspěšné třetí kolo Českého poháru v Litovli. Do sobotního utkání tak nastupujeme se stejným zápasovým odstupem jako náš soupeř.

Ten ve čtvrtek hodně potrápil vicemistra z Karviné, když celý první poločas diktoval tempo zápasu a vedl. Do šaten se šlo v Maloměřicích s remízou. Baník byl ve druhé půli, jako favorit, neústupný. Majlont prohrál o devět branek.

Dnes se Maloměřice v ROBE aréně představí jako tým se dvěma body, které uzmul v domácím utkání proti Strakonicím. Našeho soupeře střelecky táhne nejvíce Jan Ipser s Tomášem Kachlíkem.

Trenér Peter Dávid

“Hrajeme doma a jsme favoritem. Takové zápasy se ale hrají těžce. Majlontu musíme vtlačit naši hru a musíme ho zvládnout hlavně hlavou. Doufám, že už budeme mít k dispozici více hráčů než v Litovli. Chceme udělat vše, aby body zůstaly doma.”

Křídlo Pavel Přikryl

“Maloměřice ukázaly svou sílu v domácím utkání s Karvinou, kdy byl výsledek poločasu nerozhodný. Nicméně, pokud chceme pomýšlet na boj o medaile, tak musíme toto domácí utkání bez problémů zvládnout. Záležet bude na tempu utkání, které musíme diktovat hlavně my.”

H2H

Bilance Maloměřic: Maloměřice – Karviná 27:36, Jičín – Maloměřice 32:24, Maloměřice – Strakonice 26:25

Bilance Zubří: Litovel – Zubří 28:37, Karviná – Zubří 25:20, Zubří – Brno 32:28

6. kolo: HC ROBE Zubří – SHC Maloměřice