Preview: 4. kolo extraligy v Hranicích

V sobotu odehrajeme čtvrté kolo v Hranicích. Cement se potýká s problémy, které vyústily v nulový bodový zisk po třech kolech. Každoroční derby mezi blízko sousedícími kluby bude zpestřením pro všechny hranické i zuberské fanoušky.

4.kolo extraligy házené mužů: TJ Cement Hranice – HC ROBE Zubří

sobota 25.9. 2021 | začátek utkání v 10:00 | SH Žáčkova, Hranice

živě sledujte na tvcom.cz nebo na onlajny.com

Trenér, Peter Dávid, vidí jasného favorita utkání, Hranice však nehodlá podcenit.

“Zápas v Hranicích má vzhledem k postavení v tabulce jasného favorita. I když si osobně myslím, že je to o něčem jiném – je to obrovské derby. To co Hranicím nevycházelo, nemůžeme očekávat, hráli dva zápasy venku. Hlavně v tomto zápasu nemají co ztratit, jsou v lehké pohodě, můžou jen překvapit. Co se týče jejich hry, není to přímo úměrné pozici v tabulce. Zápas se bude rozhodovat až ke konci zápasu. V Jičíně jsme načerpali pozitivní náladu a tu budeme chtít zužitkovat.”

Levé křídlo Tomáš Mičkal, ví, že Zubří musí podat v Hranicích zodpovědný výkon.

„Souboje v Hranicích jsou vždy specifické, s kluky se hodně dobře známe. Teď to bude trochu jiné, obměnili kádr a jsou zde dost mladí hráči. Jejich složení odpovídá výsledkům. Díky naši pozitivní zápasové bilanci jsme favorité, ale je jasné, že do Hranic jedeme stoprocentně koncertovaní, schopni předvést zodpovědný výkon a pro dva body.“