PREVIEW 24. kola: Zubří – Lovosice

Jak domácí Valaši, tak i Lovosice se mohou pochlubit skvělou formou. ROBE třemi výhrami v řadě nakročilo do vyřazovacích bojů a Severočeši už v rámci Chance Extraligy neprohráli sedm utkání. Reprízu bojů o bronzové medaile z minulé sezony si nenechá ujít ani stanice ČT sport, která zápas odvysílá přímým přenosem.

V aktuální sezoně se tito soupeři střetnou již potřetí. V prvním klání zvítězily o sedm branek Lovosice, o necelý měsíc později se však v semifinále Českého poháru radovalo Zubří díky výhře 27:25. V barvách Lovců střelecky řádí dvojice Jan Kupa, Marek Hniďák. Na straně Zubří je v tomto ohledu nejúspěšnější Pavel Bajer a Tomáš Kyryljuk.

Trenér Peter Dávid

“Lovosice jsou soupeř, se kterým jsme měli minulou sezónu problémy. My se teď ale cítíme nabuzení, zápas bude doma. Chtěli bychom to postavit na našem herním sebevědomí. Jdeme využít všechny možné prostředky, jedním z nich jsou úžasní fanoušci. Rádi bychom se vyhnuli osmé a sedmé příčce, takže chceme plně bodovat.”

Matěj Havran

“Při mimořádně důležitém utkání v závěru základní části doufám v zaplněnou halu. Na domácí prostředí budeme hodně vsázet. Lovosice jsou aktuálně ve herní pohodě, ze které je snad vyvedeme.

H2H

Bilance Lovosic: Lovosice – Karviná 29:29, Jičín – Lovosice 31:39, Lovosice – Strakonice 38:29

Bilance Zubří: Hranice – Zubří 24:32, Zubří – Brno 30:24, Zubří – Strakonice 46:26

Zápas podzimní části: Lovosice – Zubří 38:31

24. kolo:  HC ROBE Zubří – Lovci Lovosice

29. února 2024 v 17:00

VSTUPENKY V PRODEJI

Živě utkání můžete sledovat na ČT Sport.

Rozhodčí: Králíček Jiří, Letev Milan