PREVIEW 21. kola: Plzeň – Zubří

Tváří v tvář se v neděli dopoledne postavíme lídrovi tabulky Talentu Plzeň. Západočeši drží skvělou bilanci, během aktuální sezóny prohráli pouze jednou a dvakrát remizovali. My se nacházíme stále na poslední postupové pozici, na Frýdek-Místek ale ztrácíme pouze bod a máme dva zápasy k dobru. Na záda nám dýchá Nové Veselí. To dokázalo porazit ve venkovním utkání právě Frýdek. Velkou motivací do zápasu bude senzační otočení s Duklou, které jistě dodalo mnohým hráčům sebevědomí. 

Talent zdobí hlavně spolupráce s pivotem a brankářské duo Šmíd-Herajt. Oba brankáři patří po mnoho sezón mezi lídry Plzně a úřadující mistr na ně bude spoléhat i v neděli. 

Valaši jedou do Plzně již v sobotu po obědě, aby nabrali více sil a mohli se na netradiční dopolední utkání s čistou hlavou připravit.

 

Spojka Mikuláš Kucsera

“Plzeň bude pro nás velmi těžký soupeř. Mají hodně dobrých hráčů, jsou na to dobře individuálně i ve spolupráci. My se musíme hlavně soustředit na náš výkon, který musí být proti Plzni naprosto bez chyb, pokud chceme přivést domů body.”

 

H2H

Bilance Plzně: Karviná – Plzeň 26:28, Plzeň – Jičín 36:34, Plzeň – Strakonice 35:27

Bilance Zubří: Zubří – Dukla 29:29, Maloměřice – Zubří 25:30, Zubří – Karviná 32:28

Zápas podzimní části: Zubří – Plzeň 30:35

 

21.kolo: Talent tým Pl. kraje – HC ROBE Zubří 

11. února 2024 v 10:30

 

Rozhodčí: Kremláček Petr, Procházka Filip

banner2