PREVIEW 20. kola: Zubří – Dukla Praha

Reprízu čtvrtfinálového boje z loňské sezóny uvidí diváci v zuberské ROBE aréně. Na sobotní večer je naplánováno utkání 20. kola Chance Extraligy, kdy se střetneme s pražskou Duklou.

Dukla se drží stabilní výkonnosti a ze svého rytmu příliš nevypadává. Jejich tabulkové umístění (6. místo) nevypovídá vůbec o jejich síle. Vždyť rozdíl mezi třetím a právě šestým místem je jen dvoubodový! Dukla bude chtít v Zubří uspět, aby se zase posunula na příčky, zajišťující první utkání play-off na domácí půdě. 

Za to nám jde hlavně se do play-off probojovat. Zatím se nám daří držet osmou pozici. Náskok před Novým Veselím díky výhře v Maloměřicích vzrostl a v případě výhry s Pražany se tak můžeme vyhoupnout do pohodlnější pozice.

 

Trenér Peter Dávid

“Na Dukle jsme odehráli velice dobrou útočnou házenou, v obraně nám ale nevyšlo nic. Nemůžeme si dovolit zase vypadnout v obraně. Dukla je silný tým, mají tam hodně kvalitní a zkušené hráče. Bude to velký boj, vždy hrajeme vyrovnaná utkání.”

Spojka Dušan Palát

“S Duklou nás čeká velice těžké a stěžejní utkání od kterého se můžeme odrazit. Věřím, že tento duel i za pomoci našich skvělých fanoušků zvládneme a připíšeme si do tabulky velmi důležité body.

 

H2H

Bilance Dukly: Dukla – Karviná 21:29, Dukla – Frýdek-Místek 38:22, Jičín – Dukla 27:29 

Bilance Zubří: Maloměřice – Zubří 25:30, Zubří – Karviná 32:28, Jičín – Zubří 34:32

Zápas podzimní části: Dukla – Zubří 36:30

 

20.kolo: HC ROBE Zubří – HC Dukla Praha

3. února 2024 v 18:00

KOUPIT VSTUPENKY

 

Rozhodčí: Hanák Michal, Pavlíček Luboš

banner2