PREVIEW 19. kola: Maloměřice – Zubří

Extraliga se po delší odmlce vrací zpět a s ní další důležité boje o body. První z těchto utkání na náš čeká v Maloměřicích. Na Majlontu se nám v posledních letech příliš nedaří. Minulý rok jsme tam dokonce prohráli o 5 branek. Ve středečním utkání budeme jako favorit a své role s musíme chopit svědomitě. Maloměřice nemají co ztratit a na nás je zodpovědnost. 

Po několika sezonách změnil náš soupeř trenéra. František Urban se přesunul na pozici šéftrenéra a kormidla se chopili dva Zubřani Jiří Mičola a Pavel Čejka. Ve svém novém angažmá budou chtít trenéři Maloměřic uspět. V cestě jim budeme stát my – poslední přemožitel Karviné. 

Maloměřice se aktuálně nacházejí na poslední pozici se dvěma body, shodně jako Strakonice. Nám patří 8. příčka s patnácti body. 

 

Trenér Peter Dávid

“Majlont je pro nás určitá neznámá, prošli změnou na postu trenéra, nevím úplně co očekávat. Pro Jirku Mičolu to bude něco jako derby, pro něho hodně důležitý zápas, bude se chtít ukázat. Minule jsme na Majlontu prohráli, nic nám tam nesedí. Musíme to ustát a konečně tam předvést dobrý výkon. Velice rádi bychom si odvezli oba body.”

Spojka Marek Pšenica

“Maloměřice jsou velmi nevyzpytatelný tým, obzvlášť na domácí palubovce. Bude to velice náročný zápas. Pokud se budeme držet pokynů, tak věřím, že zápas skončí v náš prospěch.”

 

H2H

Bilance Maloměřic: Karviná – Maloměřice 35:19, Maloměřice – Jičín 22:31, Strakonice – Maloměřice 32:25

Bilance Zubří: Zubří – Karviná 32:28, Jičín – Zubří 34:32, Zubří – Lovosice 27:25 (ČP)

Zápas podzimní části: Zubří – Maloměřice 34:17

 

19.kolo: SHC Maloměřice – HC ROBE Zubří 

31. ledna 2024 v 18:30

 

Rozhodčí: Blanár Pavel, Valášek Mojmír

banner2