PREVIEW 15. kola: Zubří – Strakonice

Začátek sezóny nebyl ideální, avšak v současné době jsme v dobré formě, neboť jsme neprohráli v posledních třech utkáních. Nejprve jsme získali body ve Frýdku-Místku, následně jsme doma porazili Jičín a v derby s Kopřivnicí jsme vybojovali bod za remízu. Naše bodové konto aktuálně čítá třináct bodů, což nám přisuzuje osmou příčku.

Naopak tým Strakonic zůstává na posledním místě bez zisku jediného bodu. Prohráli již třináct utkání v řadě a i tentokrát nejsou favoritem. Je však nutno podotknout, že ve srovnání s počátkem sezóny se výrazně zlepšili. V posledním kole podali statečný výkon proti silné Karviné, až do samého závěru, kde však měl nakonec více štěstí Baník. V zápase s Jičínem vsázeli Jihočeši hlavně na domácí kulisu. Ve velice vyrovnaném utkání však body skončily na straně Jičína.

Trenér Peter Dávid

“Jsme favoritem a naši roli musíme zvládnout. Strakonice ale několik favoritů potrápily a tak se připravujeme svědomitě, jak jen to jde. Strakonice jsou už ale kompletní, takže se musíme k výhře dopracovat jedině koncentrovaným výkonem.”

Spojka Tomáš Randýsek

“K zápasu musíme nastoupit zodpovědně a od první minuty ukázat soupeři, kdo bude diktovat hru. Dopředu nás budou jistě hnát skvělí fanoušci a věřím, že dva body zůstanou doma.”

H2H

Bilance Strakonic: Strakonice – Karviná 25:29, Strakonice-Jičín 27:31, Kopřivnice – Strakonice 39:35

Bilance Zubří: Kopřivnice – Zubří 29:29, Zubří – Jičín 30:25, Frýdek-Místek – Zubří 27:30

15. kolo: HC ROBE Zubří – HBC JVP Strakonice 1921