PREVIEW 15. kola: Zubří – Strakonice

Sněhová kalamita. Ta zapříčinila odložení několika utkání ze začátku prosince minulého roku. Strakonice se v sobotu 2. prosince ráno nemohly vypravit na zápas do Zubří a proto musel být zápas odložen. Zápas se tedy dohrává ve středu 14. února.

Nám se v posledních utkáních daří. Byť jsme z mistrovské Plzně nedovezli ani bod, statečně jsme se s nimi prali o každý kus hřiště a až do poslední chvíle se drželi. Před tím jsme otočili nepříznivý vývoj utkání s Duklou a v domácím prostředí získali alespoň bod.

Naopak tým Strakonic drčí na předposledním místě se ziskem 4 bodů. Strakonice dokázaly bodovat jen ve dvou případech a to doma proti Maloměřicím a Hranicím. Je však nutno podotknout, že ve srovnání s počátkem sezóny se výrazně zlepšil jejich herní projev. V Brně prohráli pouze o čtyři branky, na Dukle dokonce prohráli jen o gól.

Trenér Peter Dávid

“Jsme jasní favorité, tam jsme vyhráli velkým rozdílem. Víme, jak teď vypadá tabulka a hrajeme o co nejvíce bodů a o dobré skóre. Hraje se ve středu, což je pro diváky méně atraktivní den. V zápase s Duklou byla atmosféra naprosto úžasná a chceme si to zopakovat. Proto bych byl rád, kdyby došlo co nejvíce diváků.”

Spojka Tomáš Kyryljuk

“Za každou cenu musíme získat dva body. Důležité bude nic nepodcenit a jít do toho s plným nasazením. Určitě si všichni chceme zpříjemnit Valentýn výhrou.”

H2H

Bilance Strakonic: Lovosice – Strakonice 38:29, Strakonice – Hranice 27:25, Brno – Strakonice 29:25

Bilance Zubří: Plzeň – Zubří 26:23, Zubří – Dukla 29:29, Maloměřice – Zubří 25:30

Zápas podzimní části: Strakonice – Zubří 22:34

Speciální valentýnská akce

Na středeční den připadá také Den svatého Valentýna a my jsme se rozhodli utkání pojmou netradičně.

Akce 1+1 ZDARMA – Každý pár bude mít při vstupu zdarma jednu vstupenku

Připravili jsme dvě speciální ceny, které jsou pro Den svatého Valentýna jako malované. V rámci klasické tomboly jsme ve spolupráci s Rožnovskými pivními lázněmi připravili PIVNÍ KOUPEL PRO DVA. Pokud se v instagramovém koutku ve vestibulu vyfotíte a dáte svou fotku na Instagram a označíte @hczubri, zařadíme vás do slosování o ROMANTICKÝ POBYT V HOTELU DUO PRO DVA (včetně wellness, večeře a snídaně).

21.kolo: HC ROBE Zubří – HBC JVP Strakonice 1921

14. února 2024 v 18:00