PREVIEW 14. kola: Kopřivnice – Zubří

Tuto sobotu nás čeká regionální derby s Kopřivnicí. Sobotní soupeř letos ukazuje své kvality a v čele s trenérem Tomášem Sklenákem sklízí díky tvrdé práci ovoce. Kopřivnice se opírá především o tvrdou obranu, za kterou stojí spolehlivý Bob Pšenica. V útoku pak disponuje Kopřivnice palebnou silou Polcara a neomylným Střelcem.

S Kopřivnicí jsme odehráli první zápas sezóny, který jsme díky poslední sedmičce vyhráli nejtěsnějším rozdílem. V odvetném utkání čekáme bouřlivou atmosféru a hojnou účast zuberských příznivců v hale ZŠ Emila Zátopka.

Trenér Peter Dávid

“Kopřivnice je největším překvapením letošní sezóny. Sbírají body doma i venku. Jsou hodně silní. Mají hodně zkušený tým a kluky, kteří spolu hrají už dlouho. Mají také dobré brankáře. Zápas proti nim byl velice vyrovnaný a tak to bude i teď v odvetě. Favorit stojí na druhé straně, my chceme ale navázat na vítěznou vlnu.”

Brankář Štěpán Krůpa

“Kopřivnice je letos hodně silná, mají stabilní výsledky. Zápas bude pro nás klíčový, máme skoro stejně bodů. Pokud vyhrajeme, udržíme krok s týmy, které sahají po lepším umístění pro play-off a to určitě chceme. S Kopřivnicí je to vždy specifické derby. Věřím, že nás přijede co nejvíce Zubřanů podpořit, budeme je potřebovat, ve Frýdku nás hnali dopředu a bylo to fantastické.”

H2H

Bilance Kopřivnice: Kopřivnice – Karviná 21:27,  Jičín – Kopřivnice 23:30, Kopřivnice – Strakonice 39:35

Bilance Zubří: Zubří – Jičín 30:25, Frýdek-Místek – Zubří 27:30, Zubří – Nové Veselí 27:29

14. kolo: KH ISMM Kopřivnice – HC ROBE Zubří