PREVIEW 13. kola: Frýdek-Místek – Zubří

V nedělní večer sehrajeme poslední utkání 13. kola a to na půdě Frýdku-Místku. Frýdek se aktuálně nachází na 7. místě s 12 body, zatímco my jsme se propadli na 10. příčku s 8 body.

Frýdek v této sezóně nevyužívá potenciál domácího prostředí, z pěti zápasů vyhrál pouze jednou. My se zatím trápíme a už jsme spadli na místa nezaručující play-off. Do Frýdku jedeme s jasným cílem a to zvednout výkonnost a připsat si body do tabulky.

Peter Dávid, trenér:

“Pro nás je teď každý zápas hodně těžký. Potřebujeme se někde chytit a strašně rádi bychom se chytli proti Frýdku. Je nám ale jasná jeho kvalita. Jedeme udělat všechno proto, abychom urvali konečně nějaké body. Po středě jsme se zase dostali tam, kam nechceme a vítězství ve Frýdku by nám hodně pomohlo.“

H2H

Bilance F-M: Karviná – F-M 29:24, F-M – Jičín 28:29, Strakonice – F-M 30:32

Bilance Zubří: Zubří – Nové Veselí 27:29, Lovosice – Zubří 38:31, Vsetín – Zubří 27:36 (ČP)

13. kolo: Pepino SKP Frýdek-Místek – HC ROBE Zubří