PREVIEW 11. kola: Lovosice – Zubří

Po reprezentační přestávce se rozjíždí opět Chance Extraliga. V sobotním klání se střetneme s Lovci, kteří se letos pohybují úplně v jiných vodách než minulý rok. Stejně jako my se pohybují ve spodní části tabulky zajišťující lístek do play-off. Lovosice však mají o bod více a nachází se před námi na 7. příčce.

Od letošní sezóny za Lovosice nastupuje „náš“ Bohdan Mizera, který se po změně angažmá střelecky výrazně projevuje a patří mezi tahouny Lovců. Nejlepším střelcem našeho soupeře a taky nejlepším z celé ligy je Jan Kupa, sekunduje mu Marek Hniďák.

S Lovosicemi jsme se minulou sezónu utkali v rámci bojů o bronz. Souboj s týmem z Ústeckého kraje bude o to zajímavější.

 

Zápas můžete sledovat živě online na ČT Sport Plus 

 

Trenér Peter Dávid

“Čeká nás dlouhá cesta do Lovosic. Lovosice se stejně jako my zatím trápí se zraněnými, uvidíme, v jaké sestavě nastoupí. Je nám jasná výhoda domácího prostředí, chceme ale uspět.”

 

Křídlo Jakub Cibulec

“Do Lovosic jedeme s jasným cílem a to je přivést domů 2 body. Nic jiného nás nezajímá. Nečeká nás nic lehkého, ale věřím, když splníme všechny pokyny tak zvítězíme.”

 

H2H

Bilance Lovosic: Lovosice – Jičín 35:33 (ČP), Karviná – Lovosice 31:24, Lovosice – Frýdek-Místek 38:35 (ČP)

Bilance Zubří: Vsetín – Zubří 27:36 (ČP), Zubří – Hranice 28:23, Liberec – Zubří 22:31 (ČP)

 

11. kolo: HK FCC Město Lovosice – HC ROBE Zubří

11. listopadu 2023 v 17:00

 

Rozhodčí: Hájek Milan, Kozler Tomáš

banner2