PREVIEW 10. kola: Zubří – Hranice

Po volném víkendu opět hrajeme. Předehrávka v Brně pro nás minulou středu nedopadla vítězně a svojí reputaci v Extralize chceme vylepšit proti Hranicím. Ve středu jsme si trochu spravili chuť v pohárovém zápase v Liberci. Hranice doma nestačily na Plzeň a z poháru vypadly.

Momentálně držíme 8. příčku v Chance Extralize, zatímco náš soupeře z Hranic se nacházejí na 11. místě. Hranice nás dokázaly před rokem na svém hřišti obrat, když v zápase braly bod po remíze 27:27.

Zajímavým faktorem tohoto střetnutí je přítomnost několika bývalých hráčů Zubří ve týmu Hranic. Stejně jako v ostatních zápasech vsázíme na bujarou kulisu diváků, kteří nás ženou každým domácím utkáním.

Trenér Peter Dávid

“Čeká nás lokální derby. Zápas s Hranicemi nesmíme podcenit, jsme jasným favoritem a nesmíme si dovolit jakkoliv zaváhat. Víme, jak na tom zatím Hranice jsou a proto nemají v sobotu co ztratit.”

Spojka Tomáš Kyryljuk

“Momentálně se nenacházíme úplně v nejlepší situaci, nesmíme nic podcenit. Do zápasu musíme vstoupit naplno a získat další dva body. Bylo by dobré se chytnou nějaké vítězné vlny.”

H2H

Bilance Hranic: Hranice – Plzeň 23:30 (ČP), Hranice – Karviná 20:32, Jičín – Hranice 34:26

Bilance Zubří: Liberec – Zubří 22:31 (ČP), Brno – Zubří 27:33, Zubří – Plzeň 30:35

10. kolo: HC ROBE Zubří – TJ Cement Hranice