PŘESTUPOVÁ BOMBA! ZVÍTĚZILO ZUBERSKÉ SRDÍČKO.

Od sezóny 2019/2020 bude v klubu znovu působit Mirek Jurka, reprezentant ČR, zuberský odchovanec a velký patriot.  Po šesti letech ve Francii se Mirek Jurka s manželkou Helenou a dcerkou Majou rozhodli vrátit domů do ČR. Vzhledem k tomu, že táta Mira ještě nehodlá končit s házenou, započala jednání o formě Mirkova působení u nás v klubu.

foto: EHF.com

Po šesti letech ve Francii se Mirek Jurka s manželkou Helenou a dcerkou Majou rozhodli vrátit domů do ČR. Vzhledem k tomu, že táta Mira ještě nehodlá končit s házenou, započala jednání o formě Mirkova působení u nás v klubu. Obě strany měly eminentní zájem se dohodnout, proto byla jednání rychlá a smlouva byla uzavřena ještě před plánovaným operačním zákrokem zraněného zápěstí, kterému se právě dnes Mira podrobil v městě Frejus.

 

foto: Catherine Steenkeste/Getty Images

Mirek ze Zubří odešel v lednu 2013, aby vyzkoušel vytoužené zahraniční angažmá. To se mu povedlo, když po půl roce stráveném ve slovenském Hlohovci, přestoupil v létě 2013 do francouzského Saint Raphael VAR Handball. Ve městě na Azurovém pobřeží se postupně vypracoval mezi opory družstva, pevné místo získal také v národním družstvu. Věříme, že nám v podobě Mirka přibude v kabině spoustu zkušeností a tým získá na hřišti dalšího lídra.

Miro, děkujeme a těšíme se na tebe.

banner2

You may also like...