Přehled utkání mladšího dorostu

Mladší dorost „A“ vyhrál v Ostravě

Po reprezentační přestávce se rozběhla rovněž soutěž 1.ligy mladšího dorostu. S cílem odčinit prohru z prvního kola jsme zajížděli na palubovku Sokolu Ostrava. Nicméně domácí vstoupili do utkání lépe, trestali naše technické chyby v útočné fázi, kdy jsme místo tlaku na bránu neustále hledali pivota. Po oddechovém času se hráči zklidnili a hru se podařilo srovnat. Ve 21.minutě jsme se poprvé dostali do vedení. Díky dobré obraně se do poločasu podařilo odskočit na čtyřbrankový rozdíl. Po přestávce jsme pokračovali ve fungující spolupráci obrany s brankářem a úspěšně zakončovali vypracované příležitosti v rychlém i postupném útoku. Průběžně skóre narůstalo ve výrazné a zasloužené vítězství. I když někteří hráči svým výkonem vyčnívali, musíme pochválit opravdu celé družstvo za zvládnutí těžkého utkání a předvedený silný kolektivní výkon, čehož si velmi vážíme.

Sokol Ostrava – HC Zubří 27:36 (15:19)

Sestava a branky: P.Dufek, P.Hrachovec  – M.Kašný 2, M.Bašo 1, M.Lešanský 10, K.Diviš, M.Tomášek 4, K.Hladil 2, A.Chovanec, J.Rybiař 4, F.Navrátil 1, D.Plaček, D.Mahušek 5, O.Václavík, S.Kunert 1, M.Krpelík 6

Mladší dorost „B“ vyhrál v Polance

V sobotu 13.11. nás čekal jeden ze silných soupeřů a to Polanka n. O. Věděli jsme, že nás nečeká jednoduchý zápas. Do utkání jsme ale vstoupili lépe a vytvořili jsme si až 4 brankový rozdíl. Bohužel vlastními chybami a nedisciplinovanosti jsme soupeře vraceli zpět do hry. Ve 23. minutě se stav vyrovnal a do poločasu každý s týmu vstřelil jednu branku, čili jsme v poločase viděli remízový stav 13:13. V šatně jsme si vyříkali hlavně náš herní projev a věřili jsme, že takový herní výpadek nás už potkat nemůže. Bohužel, vstup do druhého poločasu nám nevyšel a soupeř ve 40. minutě se dostal do vedení 20:16. Naštěstí jsme nehodili flintu do žita a bojovali a věřili, že zápas ještě otočíme. Po úspěšných zákrocích brankáře Hrachovce jsme dali jednoduché branky v rychlém útoku a dostali jsme se zpět do zápasu. Ve dvacáté minutě jsme vedli již 20:23. Zápas jsme dotáhli do vítězného konce. Je potřeba pochválit všechny kluky! Ukázali jsme, že jsme tým s velkým T.

SKH Polanka n. O. – HC Zubří „B“ 24:27

Sestava a branky: Hrachovec P., Rada – Poláček, Polehňák 4, Hrachovec K. 3, Hasalík 3, Románek, Troják 2, Krpelík 3, Diviš 4, Klich 1, Chovanec 6, Gašpar, Dořičák, Kousal 1.

Realizační tým: Malina J., Dořičák R.