Představení posily: Mikuláš Kucsera

Zuberský tým v příští sezóně posílí slovenský reprezentant Mikuláš Kucsera. Společně s Oliwierem bude tvořit silnou palebnou sílu z pravé spojky. jeho hlavní devízou je možnost hrát i na křídle!

Herní post: pravá spojka / křídlo Výška: 188cm Váha: 80 kg

Přichází z klubu: Štart Nové Zámky

Bývalá působiště: HKM Šaľa, Grundfos Tatabánya

Úspěchy: 2x vítězství ligového poháru v extralize mužů v SR, účastník mistrovství Evropy U21

Týmy repre: U17, U21 a muži SR

Komentář sportovního ředitele, Josefa Mazáče: “Mikuláš přichází ze slovenských Nových Zámků a jeho předností je především univerzálnost. Mikuláš je schopen hrát jak na pozici pravého křídla, tak i na pravé spojce. V mládežnických kategoriích sbíral zkušenosti v akademii Tatabanye a po návratu na Slovensko působil několik sezon ve zdejší extralize. Mikuláš prošel všemi mládežnickými výběry Slovenska a momentálně působí v seniorském týmu.”

Miky, ať se daří!