Prague cup 2013

O Velikonočních prázdninách se naše dva týmy mladších žáků zúčastnily tradičního turnaje v Praze.Družstvo označené jako římská II složené především z mladších hráčů sbíralo na tomto těžkém turnaji především zkušenosti.Zato první tým vyhrál základní skupinu,když po boji porazil pražskou Duklu.V osmifinále kluci zvítězili s Úvaly a v zápase obran a brankářů postoupili přes Karvinou do čtvrtfinále,kde jsme v nepovedeném zápase nestačili na fyzicky a rychlostně vyspělejší Karlovac.To nám vyneslo pěknou 5 až 8 příčku mezi 54 týmy. Za předvedené výkony a skvělou reprezentaci zuberské házené zaslouží kluci velkou pochvalu.

Výsledky HC Zubří I:

HCZ I –Sport schol Tushino (RUS) 25:20
HCZ I –RK Poreč (CRO) 11:12
HCZ I –SV Koweg Gorlitz (GER) 22:8
HCZ I –HBC Strakonice 19:12
HCZ I –WinLand Michalovce (SVK) 17:7
HCZ I –HC Dukla Praha I 16:13
HCZ I –Sokol Úvaly 18:10
HCZ I –HCB Karviná 10:8
HCZ I –RK Karlovac 10:22

Sestava: Šimon Mizera,Dominik Pliska – Bohdan Mizera, Jakub Cáb, Jakub Krupa, Lukáš Mořkovský, Josef Koleček, Dušan Palát, Lukáš Křiva, Tomáš Šustáček, Filip Banáš, Vojtěch Václav

Výsledky HC Zubří II: