Porazili jsme Veselí a jsme v semifinále Českého poháru

Když ne postup v Evropě, tak aspoň v Českém poháru. Zuberské áčko si poradilo s Novým Veselím v domácím čtvrtfinále ČP a zaslouženě postoupilo mezi čtyři nejlepší týmy. Jimi jsou Plzeň, Brno a Karviná. Do čtvrtfinálového souboje nenastoupil za hosty opora Jakub Flajsar a na domácí straně je marodka stále stejná, tedy – Mika, Mořkovský, Havran, Krupa, Galia, Pšenica a Možíš.

O žádnou přestřelku mezi Zubřím a Veselím nešlo. Domácí vedli 2:0 a prvním gól hostů přišel až ve 4. minutě. Zubří si stále drželo náskok, který za stavu 9:6 chtěl srazit svým prvním time-outem trenér hostů Běloch. To se Veselákům moc nedařilo a Zubří se postupně dostávalo do popředí. Poločas dopadl lépe pro domácí, kteří ho vyhráli o 5 branek.

Druhá půle patřila hlavně útočné fázi Zubří. Díky úspěšnosti zakončení domácí navyšovali své vedení. Nic zásadního se nestalo a Zubří se tak po dlouhé době dostalo až do semifinále domácího poháru!

Na domácí straně dnes poprvé nastoupili za zuberské áčko David Buchta a Martin Tomášek.

ČF Českého poháru: HC ROBE ZUBŘÍ – TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 35:27 (19:14)

Nejvíce branek: Mazurek 8, Mičkal 7, Přikryl 5, Bajer 5, Palát 5/1 – Gregorovič 6, D. Flajsar 5, Krejz 4

Rozhodčí: Tomáš Bubeníček – Tomáš Petruška

Sedmimetrové hody: 3/4 – 3/5 Vyloučení: 4:4 Diváci: 792

Zápis a průběh utkání

Ohlasy po utkání na našem YouTube kanále.

Další utkání nás čeká opět doma! V sobotu 12. listopadu přijedou Strakonice. Lístky v předprodeji zde