Po měsíci jsme znovu udolali Duklu!

Zápasy mezi Zubřím a Duklou patřily v uplynulých sezónách k těm, ve kterých se rozhodovalo všechno a mezi oběma týmy a jejich fanoušky panuje zvláštní napětí, které dodává jejich střetnutím zajímavou atmosféru. Už první poločas ale tentokrát zvládli lépe Valaši. Po čas celého poločasu drželi na své straně vedení a to až o čtyři branky. Do kabin si především díky střelecké potenci Trifunoviče a Bechného nesli už pětibrankový náskok. Na začátku odskočili domácí Dukle dokonce na rozdíl šesti gólů, potom ale Pražané začali z náskoku Zubří ukrajovat a dotáhli se dokonce na rozdíl jediné branky (55. minuta 21:20). Utkání tak mělo velmi dramatický závěr, v němž dokonce Dukla slavila dělení bodů.

zubri_dukla_1328

Ovšem nadšení Dukelských zchladil Milan Kotrč, neboť jeho poslední rána skončila mimo branku. Dukla sice sympaticky bojovala, vždyť sedm minut před koncem ještě prohrávala o čtyři branky, ovšem všechny body nakonec zůstaly na Valašsku.

Zubří – Dukla 26:25 (14:9)

Nejlepší střelci Zubří: Trifunovič 8, Václav 5, Šustáček 3, Bechný 3, Dědek 3, Hanták 3

Nejlepší střelci Dukly: Lehocký 4, Piskač 4, Šik 4

Sedmimetrové hody: 2/2 – 0/0, vyloučení: 1 – 2, rozhodčí: Hanák, Novák, diváků: 800

zdroj: chf.cz