Petr Šlachta se stal oficiálně členem kádru od příští sezóny

Příchod Petra Šlachty jsme již oznamovali. Teď však došlo na stvrzení přímo s Petrem osobně.

Petr přichází z německého Aue, do kterého se dostal přes maďarské angažmá v Dabas KK. Petr má také zkušenosti jak z mládežnických, tak i ze seniorských reprezentací.

Komentář sportovního ředitele, Josefa Mazáče:

„S návratem Petra do týmu přicházejí zkušenosti a kvalita ze zahraničních soutěží a české reprezentace. Petr ještě více kvalitativně doplní již tak silnou skupinu kolem stávajících pivotů jak v obranné tak v útočné fázi. Vítej zpátky v klubu a hodně úspěchů.“

Komentář Petra:

„V Zubří jsem strávil asi deset let, od starších žáků až do mého odchodu do zahraničí. Zažil jsem slabší sezóny, ale i medailové úspěchy. Těším se na návrat domů, na zápasy před naplněnou zuberskou halou a doufám, že se nám podaří nějaké medailové úspěchy v následujících sezonách přidat.“

Peťo, ať se ti při návratu daří!