Petr Orság ukončuje kariéru!

V těchto dnech nás překvapila smutná zpráva. Náš brankář Petr Orság nám oznámil, že by rád ukončil kariéru v našem klubu. Hlavním důvodem byly rodinné důvody a zápasová vytíženost. „Házenou hraju už hodně dlouho a poslední dobou se u mě projevovala ztráta motivace. Navíc působení v extralize je časově velmi náročné a na to doplácela rodina. Chtěl bych jim to teď vynahradit. Nechci říkat, že se k házené už nevrátím, ale spíše v jiné roli, než v brance.“

„Chtěl bych poděkovat vedení klubu za korektní a lidské jednání a vážím si toho, jak se k celé věci postavili v ještě neukončené sezóně. Klukům v kabině bych rád poděkoval a popřál jim úspěch v příští sezóně. „

Za náš klub bychom chtěli Petrovi poděkovat za dlouholeté působení v našem klubu, byl to jeden z mála hráčů, který u nás působil téměř od začátku kariéry. S Petrem se oficiálně rozloučíme na posledním domácím utkání nadstavby s Brnem.