Patnáctibranková výhra mladších dorostenců proti Mostu

Ve pátém kole ligy ml. dorostu jsme hostili Most. I když byl soupeř zatím bez bodu, odehrál vesměs vyrovnaná utkání s velkým počtem vstřelených branek, což nás vedlo k obezřetnosti. Kluci vstoupili do zápasu velmi koncentrovaně a rychle si vypracovali čtyřbrankový rozdíl. Celou první půli fungovala spolupráce obrany s brankářem a dařilo se úspěšně zakončovat pohledné akce. Výsledkem bylo výrazné vedení již v poločasu. Ve druhé půli jsme i přes několik laciných branek pokračovali v dobré produktivitě střelby, čímž jsme skóre ještě navýšili. Příležitost v tomto zápasu tak dostali všichni hráči, což nás těší. Hráč si za předvedenou hru zaslouží pochvalu. Věříme, že v následujících utkáních zopakují stejný přístup a nasazení.

HC Zubří – Baník Most 40:25 (20:9)

Sestava: T.Šiler, D.Klich – Š.Babjar 5, R.Masařík 2, M.Pírek 3, M.Kroužecký 2, O.Pokorný 6, A.Jaša 4, T.Zaoral 5, Š.Ondruch 2, V.Konečný 2, J.Randus 1, J.Vičan 1, A.Vacula, M.Skýpala 7, R.Mitev