Osmifinále Českého poháru: Doma a opět s Karvinou!

Ve 4. kole, tedy v osmifinále ČP, nám byla nalosována Karviná. Soupeře není potřeba představovat, historická konfrontace mluví za vše! Karviná se v této sezóně již v ROBE aréně jednou ukázala, bylo to v 5. kole. Náš soupeř 1. října odvezl ze Zubří oba body.

My jsme hráli jako první zápas až 3. kolo a to ve Velké Bystřici, tam jsme uspěli a odvezli hladký postup po výhře 18:41. Karviná se musela na výhru nadřít, v Bystřici pod Hostýnem dotahovala postup až v posledních minutách, vyhrála 31:34.

Dnes budeme chtít prohru odčinit a ukázat, že se ze Zubří body neodvážejí, v dnešním případě postupy do dalších kol.

Karviná má bilanci: Maloměřice (výhra 38:31), ve Frýdku-Místku (výhra 24:26), Evropský pohár s Izmir BB 2x výhra (25:32 a 32:26), Nové Veselí (výhra 35:26)

Naše bilance: Lovosice (výhra 41:29), v Maloměřicích (výhra 29:34), EHF pohár Lovech (výhry 22:43 a 43:20), v Novém Veselí (prohra 32:20)

Pro domácího kouče Petera Dávida je jasným favoritem Baník

„Karviná je v tomto zápasu naprostým favoritem. Dokázali to už v lize, když nás porazili. My budeme rádi, když nějak poskládáme mančaft z těch, kteří zůstali. Pokusíme se o překvapení, ale zůstáváme nohami na zemi. Bude to příležitost pro další hráče, aby se ukázali.“

Zápas začíná v 18:00! Na utkání platí permanentní vstupenky!

Vstupenky kupujte zde