Omluva za včerejší technické problémy

Vážení sportovní přátelé,

alespoň touto cestou bychom se chtěli omluvit za včerejší technické problémy, které nás potkaly před začátkem utkání. Po technické poradě před utkáním se zjistilo, že nám nefungují reprobedny a nejde ani mikrofon. To nás dostalo do nepříjemné situace vzhledem k plánovanému předzápasovému programu. Také jste byli ochuzení o mluvené slovo během zápasu a hudební doprovod.

Další problém nastal, když v poločasové přestávce nemohlo dojít na losování tradiční tomboly. Respektive její vyhlášení. Za to se moc omlouváme. Jako nápravu chystáme na další domácí semifinálový zápas dát dvojnásobné množství cen.

Věřte, že jsme v daný moment udělali maximum, aby se bedny rozběhly, ale nepodařilo se to.

I tak díky všem těm, kteří pomáhali při řešení problému.

Ani tento hendikep však nic neubral na vynikající atmosféře, která provází naše domácí utkání. Fanclub to vzal od začátku pevně do svých rukou a opět tak dokázal, že je rozhodně nejlepší v republice. Moc Vám za to děkujeme!

Josef Malina