Oby týmy mladších žáků o víkendu stoprocentní

ÁČKO: V neděli jsme odehráli dvě domácí utkání v rámci zlínské ligy ml. žáků. První utkání proti TJ Centrum Haná, které bylo od začátku těžkým soupeřem jsme ve velice bojovném utkání zvládli a dotáhli jsme utkání do vítězného konce. Druhé utkání jsme sehráli s družstvem Napajedel B. V tomhle utkání jsme měli od začátku jasně navrch a pohodlně jsme si tak dokráčeli pro další dva body. Kluci zaslouží pochvalu za obě utkání.

Sestava a střelci v obou utkáních: Šimurda 9, Němec 5, Rapant 5, Pišček 2, Krupa 3, Svák 6, Zídek 1, Bechný 13, Vlček 7, Hudák 4, Koliba 6, Vodárek, Randus

Výsledky obou utkání:

HC Zubří A – TJ Sokol Centrum Haná 30:26

HC Zubří A – Fatra-Slávia Napajedla B 31:4

 

BÉČKO: Odehrálo své další utkání v Rožnově pod Radhoštěm. Po ospalém začátku se kluci probrali a ukázali soupeři, kdo je na hřišti pánem a přidávali jeden gól za druhým. V druhém poločase jsme se zaměřili na obranu s přechodem do rychlého útoku. Kluci dodržovali taktické pokyny a nakonec soupeři nastříleli krásných 37 branek. Zahráli si všichni kluci a celé družstvo si zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

Sestava a střelci v obou utkáních: Říha, Maceček, Hrstka, Halamíček, Onderka 11, Holík 10, Juříček 1, Halata 4, Ulrych 4, Frňka 1, Švrček 4, Kala 2.

TJ Rožnov p/R – HC Zubří B 18:37

 

banner2