Obě dorostenecké kategorie začaly letní přípravu

Jak mladší, tak i starší dorostenci odstartovali přípravu na novou sezónu. Tradiční letní přípravu kombinovali dorostenci venku i v hale s míčem. Kondiční tréninky probíhají v gesci Jakuba Bambucha. 

 

Starší dorost

K prvnímu tréninku přípravného období starších dorostenců jsme se sešli 1.8.2022. Družstvo se sešlo v počtu 13 hráčů, bez zraněného Pavla Mancla a dalších 2 hráčů Pavla Dufka a Adama Přerovského, kteří si plní reprezentační povinnosti. První přípravný týden se týkal rekondice a opětovného seznamování s míčem při házenkářských cvičeních po posezónní přestávce. Konkrétně se jednalo o 13 TJ, kdy se střídal házenkářský trénink, posilovna a venkovní běhání. 1 týden byl ukončen TJ v hale a následným kruhovým tréninkem s Jakubem Bambuchem.

 

Mladší dorost

S prvním srpnovým dnem začali s tréninkem také mladší dorostenci. Do přípravy se zapojilo 23 hráčů širšího kádru, trénujeme převážně v domácím prostředí dvou a třífázovými jednotkami denně. Ve třetím týdnu se zúčastníme mezinárodního turnaje v Plzni, kde sehrajeme ve dvou dnech čtyři kvalitní utkání. Někteří mladší kluci odjedou na turnaj do Francie. Na programu jsou rovněž přátelská utkání s tuzemskými družstvy a těsně před začátkem školního roku jedeme na přípravné zápasy do Rakouska. V září se budeme další tři týdny připravovat již v klasickém rytmu na první mistrovská utkání.

 

Za starší dorostence Martin Hrstka

Za mladší dorostence Pavel Hrachovec

banner2