Obě dorostenecká družstva si poradila s Karvinou!

1.liga st.dorost

HC Zubří : HCB OKD Karviná 31 : 27 (17 : 16)

Utkání s tradičním rivalem z Karviné se pro nás ze začátku nevyvíjelo dobře a soupeř šel do vedení až o pět branek. Díky trpělivé a disciplinované hře jak v obraně tak v útoku jsme se do poločasu vrátili do utkání. Začátek druhé půle byl opět vyrovnaný a vedení se přelévalo ze strany na stranu. Ovšem díky výborným individuálním výkonům v útoku, v obraně a skvěle chytajícímu brankáři jsme odskočili na čtyři branky a vítězství si tak pohlídali. Poděkování patří všem hráčům kteří byli na tento zápas nominováni.

Sestava a branky: Pšenica B., Kocurek – Zahradníček 8/1, Kašpárek 7, Kučera 5, Nesvadba 4, Dostál 3, Dořičák 1, Číž 1, Pšenica M. 1, Cabák 1, Matějovič, Smékal, Vavrys.

trenér: Kořínek Aleš
vedoucí: Zuzaňák Zdeněk

1.liga ml. dorost

HC Zubří : HCB OKD Karviná   37 : 28    (20 : 12)

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a v osmé minutě jsme vedli  8 : 1, což se projevilo do konečného vývoje utkání. V prvním i druhém poločasu jsme si udržovali dostatečný náskok a zápas dovedli do vítězného konce. Tentokrát kluci pozorně bránili a po získaných míčích jsme často zakončovali po rychlém útoku.

trenér: Koleček
vedoucí: Mičola Ivan