Obě dorostenecká družstva na úvod sezóny vyhrála!

liga ml. dorost neděle 21.9.2014

HC Zubří : HBC Jičín 30 : 22 (15 : 9)

V úvodním utkání nového ročníku ligy mladšího dorostu dosáhli zuberští hráči přesvědčivého vítězství. Po velmi dobrém 1. poločase ( 15 : 9 ) sice polevili v obraně a nechali soupeře snížit až na 2 branky ( 22 : 20 ) , v závěrečných 10 minutách utkání ale znovu projevili svou kvalitu a hladce zvítězili.

Sestava a branky: Drápela, Číž O. – Svoboda 10, Polášek 6, Mader 5, Cáb 3, Janíček 2, Padalík 2, Číž V. 1, Vala 1, Menšík, Petřek, Šmíd, Blinka.

HC Zubří : HBC Jičín 31 : 19 (13 : 8)

Úvodních patnáct minut utkání bylo vyrovnané, potom se začala projevovat lepší práce naší obrany a postupně jsme navýšili na polo časový rozdíl pěti branek. Ve druhé půli jsme zlepšili ještě hru v útoku a zaslouženě vyhráli rozdílem dvanácti branek.

Sestava a branky: Pšenica , Krupa – Kučera 8, Vavrys 5, Dořičák 4, Dostál 3, Knedla 3, Zeman 2, Korger 2, Tejzr 1, Padalík 1, Kašpárek 1, Mařík 1, Polášek .

trenér: Koleček Jan, vedoucí: Mičola Ivan

1 HK Lovosice 1 1 0 0 31 : 17 2
2 Zubří 1 1 0 0 31 : 19 2
3 Kopřivnice 1 1 0 0 27 : 16 2
4 Dukla 1 1 0 0 30 : 21 2
5 Frýdek-Místek 1 1 0 0 30 : 24 2
6 N.Veselí 1 1 0 0 31 : 28 2
7 Talent Plzeň 1 0 0 1 28 : 31 0