Oba týmy mladších žáků stoprocentní

ÁČKO: Áčko odehrálo dvě utkání na půdě Uherského Hradiště a je nutno přiznat že ani v jednom utkání to nebyl z daleka náš ideální výkon. Prvním utkáním proti družstvu z Uherského Hradiště jsme se opravdu protrápili, kluci byli špatně nastavení a někteří to svým laxním přístupem k utkání dost domácím usnadňovali. Nicméně je potřeba vyzdvihnout výkon domácích kluků a holek, kteří odehráli perfektní utkání a málem nás to stálo body.

Ve druhém utkání proti Rožnovu p/R jsme výkon trošku zlepšili ale pořád to zdaleka nebylo to, co by jsme chtěli hrát. I přes nepovedené výkony v obou utkáních jsme nakonec domů dovezli plný počet bodů za což jsme určitě rádi.

Sestava a střelci v obou utkáních: Šimurda 9, Němec, Pišček 3, Krupa 4, Svák 13, Bílek 8, Říha 2, Zídek 1, Bechný 15, Vlček 3, Vodárek.

Výsledky obou utkání:

HC Zubří A – TJ SS Uherské H. 23:22

HC Zubří A – TJ Rožnov p.R. 35:8

BÉČKO: Mladší žáci B na jaře stále bez porážky. O víkendu sehráli mladší žáci B na domácí palubovce další dvě utkání v rámci Zlínské ligy. Prvním soupeřem bylo družstvo Vsetína. Kluci se od první minuty dostali do vedení, celý zápas si ho udržovali a dokráčeli k vítězství 32:23. V druhém zápase nás čekal favorit Centrum Haná, které je momentálně na 3 místě tabulky. To co se odehrálo na palubovce by nečekal žádný odborník z řad českých sázkových kanceláří. Díky neskutečnému nasazení v obraně byl soupeř bezradný, rychlou házenou a hrou jeden na jednoho s dohráním do pivota nebo do křídla jsme soupeři nedali šanci. Nakonec se zápas změnil v exhibici  s konečným výsledkem 42:18. Zahráli si všichni kluci, které musíme pochválit za odvedený výkon a bojovnost, odměnou jim byl potlesk od rodičů a diváků.

Sestava a střelci v obou utkáních: Maceček, Rapant 14, Halamíček, Onderka 8, Holík, 19, Juříček, Halata 5, Ulrych 4, Orság 3, Holiš 5, Koliba 7, Frňka 2, Kala 7, Randus

Výsledky obou utkání:

HC Zubří B – KH Vsetín 32:23