Oba týmy mladších žáků odstartovaly novou sezónu

ÁČKO: Mladší žáci A odehráli první kolo v rámci zlínské ligy ml. žáků na domácí palubovce. První utkání sehráli se svými kamarády z Béčka. Dle předpokladů mělo áčko už od začátku utkání navrch a jednoznačně zvítězilo. Utkání se neslo v přátelském duchu, zahráli si všichni hráči.

Ve druhém utkání se chlapci střetli s družstvem Napajedel, které mají v letošní sezóně hodně silný kádr. Hráči Napajedel do utkání vletěli s obrovskou chutí a touhou vyhrát. Naši kluci byli výkonem hostí dost zaskočeni a vůbec jsme se do utkání nedostali. V prvním poločase jsme vstřelili pouze 5 branek. Druhý poločas už byl o dost lepší, kluci se zvedli a začali hrát to co umí. Bohužel to už však nestačilo a tak si Napajedla zaslouženě z tohoto utkání odnesly 2 body.

Sestava a střelci v obou utkáních: Šimurda 2, Němec 5, Rapant 3, Pišček 1, Onderka 5, Krupa 4, Svák 9, Zídek 1, Bechný 8, Orság 8, Koliba 5, Vodárek.

BÉČKO: Rovněž odehrálo první kolo v rámci zlínské ligy ml. žáků na domácí půdě. První utkání kluci odehráli proti áčku a bylo vidět, že jsou v kategorii ml. žáků první rok a teprve si zvykají na velkou házenou. I přes to, že kluci nechali na hřišti vše a jejich výkon byl bojovný, tak to na kluky z áčka nestačilo. Druhé utkání odehráli kluci proti Napajedlům, které byli jasným favoritem. Kluci znovu předvedli nebojácný a bojovný výkon, ale i v tomto případě to bohužel nestačilo a Napajedla pohodlně zvítězila.

Sestava a střelci v obou utkáních: Říha, Hudák, Holiš 2, Kala, Švrček, Vlček, Juříček, Maceček 1, Halamíček, Vlk, Holík 6, Ulrych 2.

 

Výsledky všech utkání:

HC Zubří A – HC Zubří B 33:5

HC Zubří B – Napajedla 6:32

HC Zubří A – Napajedla 18:30

banner2