O víkendu stihli mladší žáci dva zápasy i Házenkářský desetiboj

Mladší žáci „A“
Áčko se v neděli zúčastnilo Házenkářského desetiboje v Karviné. HD je akce pořádaná Českým svazem házené a mohou se jí zúčastnit všechna družstva mladších žáků v ČR.
Další kolo bylo spojeno s družstvy, které postoupili z moravskoslezského kraje. V konkurenci družstev z Karviné, Frýdku a Zlína jsme si vedli velice dobře, bohužel to ale o jediný bod v celkovém součtu všech disciplín na postup nestačilo.
Nicméně celkový dojem z této akce je pozitivní, jelikož kluci odehráli 3 vyrovnané utkání, v nichž 2x zvítězili a 1x remizovali s družstvem z Frýdku.

Áčko také sehrálo v neděli utkání v rámci zlínské ligy ml. žáků, ve kterém kluci zvítězili doma nad družstvem z Valašského Meziříčí rozdílem 12. branek.

HC Zubří „A“ – TJ Handball Val. Meziříčí 28:16

Sestava a branky: Randus 6, Šupler 6, Šenkeřík 5, Bechný 2, Němec, Orság 4, Onderka 3, Čmelík, Jelínek 1, Brokeš.

Mladší žáci „B“

HC Zubří „B“ – HK Bystřice p. H. 20:24


Béčko sehrálo taktéž v neděli domácí utkání a to proti družstvu z Bystřice pod Hostýnem, i když bylo utkání po celou dobu vyrovnané, tak nakonec se z vítězství radovalo družstvo z Bystříce a to rozdílem 4 branek.

Sestava a branky: Maléř, Křenek 5, Šimurda, Vavřín 1, Zeman, Bílek, Bechný 5, Gašpar, Sváček, Šupler A. 1, Orság 1, Koliba, Brokeš 2, Vodárek 5/1

banner2