O víkendu bodovali pouze mladší dorostenci

O víkendu sehrála všechna naše dorostenecká mužstva další kolo svých soutěží. Po úspěšném minulém týdnu se nám tentokrát nedařilo. Ze tří mužstev dokázali bodovat pouze mladší dorostenci…

HCB OKD Karviná: HC Zubří 30 : 26 (17 : 11) 1. liga st. dorost

Začátek zápasu nám vyšel a rychle jsme se ujali dvoubrankového vedení, bohužel to bylo naposled v zápase. Od páté minuty převzal režii utkání soupeř a my jen dotahovali. Přesto jsme se ve dvacáté minutě vrátili do hry stav 10:10. Posledních deset minut jsme vstřelili pouze jedinou branku a domácí šli do šaten s šestibrankovým náskokem.
Obraz hry se nezměnil ani ve druhé půli, když si soupeř udržoval stále dostatečný náskok. Naši kluci bojovali a podařilo se jim nepříznivý náskok z prvního poločasu stáhnout na rozdíl čtyř branek, navíc už nebyl čas. Tentokrát musím pochválit družstvo za bojovnost a nasazení v utkání.

Sestava a branky: Kopecký, Pšenica B. – Hub 8/2, Douda 7, Válek 4, Zahradníček 3,
Sedláček 1, Kašpárek 1, Cabák 1, Knedla 1, Dopita, Havran, Kučera, Pšenica M.

Trenér: Koleček Jan

HCB OKD Karviná: HC Zubří 27: 33 (13 : 15) 1. liga ml. dorost

Utkání bylo v prvním poločase vyrovnané, my jsme si udržovali dvou až tříbrankový náskok.
Domácí měli s námi kontakt ještě do patnácté minuty druhého poločasu. Rozstřílela se nám pravá spojka Marek Dostál a jeho přesná střelba nám zaručila klidné dohrání zápasu. Pokud budou kluci hrát disciplinovaně a dodržovat pokyny můžou být jejich výkony stále lepší.

Sestava a branky: Krupa Š., Sčotka – Dostál 8, Kašpárek 6/1, Sedláček 5, Havran 5, Dořičák 3, Číž 2, Mařík 2, Tejzr 1, Kučera 1, Zeman, Vavrys, Nesvadba.

TJ Šumperk: HC Zubří B 28 : 26 (13 : 12) 2. liga muži SM

Úvod utkání se nám vydařil a byli jsme lepším týmem na hřišti, hlavně díky dobré obraně, za kterou spolehlivě chytal brankář. Díky velkému množství technických chyb, se nám bohužel nepodařilo v této části utkání odskočit na větší brankový rozdíl. Přesto že jsme nadále pokračovali v dobré hře, nevynucené individuální chyby a neproměněné šance nás stály body v tomto utkání.

Sestava a branky: Koleček, Krupa D. – Horut 4, Přikryl 4, Válek 3, Večeřa 3, Hub 3,
Pernický 3, Šlachta 3, Bayer 2, Pšenica M. 1, Blabla, Zeman.

Trenér: Kořínek Aleš