Nové Veselí nám sebralo oba body

Zlomové momenty: Zápas byl prvních dvacet minut velmi vyrovnaný, týmy se přetahovaly o každou branku, ale v posledních deseti minutách první poloviny se hosté prosadili sedmkrát, přičemž jejich obrana připustila jen jednu inkasovanou branku. Do druhé půle lépe vstoupili domácí, kteří dokázali srovnat. Ještě pět minut před koncem byl stav vyrovnaný 26:26, ale koncovka lépe vyšla Sokolu, který nakonec vyhrál o dvě trefy.

Zajímavost zápasu: Nové Veselí dokázalo přerušit nepříznivou sérii na půdě Valachů a vyhrálo zde v Chance Extralize poprvé od roku 2018.

Nejlepší střelec: Nebýt dvojice Flajsarů, Veselí by to mělo nesmírně těžké. Jakub se postaral o šest gólů, zatímco David zaznamenal pět.

Co výsledek znamená: Místo toho, aby Zubří pokukovalo po horních patrech tabulky, bude spíše bojovat o samotnou účast v play-off. Veselí se na svého soupeře v tabulce dotáhlo, i když stále platí, že Valaši mají zápas k dobru.

(zdroj: handball.cz)

HC ROBE ZUBŘÍ – TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 27:29 (14:18)

Nejvíce branek: Bajer 6 , Šišák 5, Mičkal 4– J. Flajsar 6, Tomášek 6, Gregorovič 5, D. Flajsar 5

Sedmimetrové hody: 2/1 – 2/2 Vyloučení: 5:6 Diváci: 612

Rozhodčí: Tomáš Kučerka –Tomáš Petruška