Naděje stále žije!

V Brně se dnes hrálo „o všechno“. Tedy lépe řečeno, o šanci na boj o lepší šestku pro nadstavbovou část extraligy. A utkání odpovídalo tomu, jak moc důležité bylo pro oba celky, stojící těsně před branami nadstavbové části pro první až šestý celek tabulky. Hrálo se poměrně tvrdě a z hlediska vývoje skóre bylo celé utkání maximálně vyrovnané. A to všechno sledovala téměř tisícovka diváků! Po většinu první půle sice tahali za delší konec hostující Valaši, tažení zkušeným Bechným a přesně mířícím Václavem, ve 37. minutě ale bylo vyrovnáno zásluhou Hastíka a Královopolští už si Zubří nenechali utéct víc než na gól rozdílu. O svém vítězství nakonec Zubří rozhodlo opravdu až v posledních minutách zápasu.

zubri_karvina_8128

Poslední pětiminutovku ovládli. Nejvíce sil ušetřil Dědek a právě on třemi brankami v tomto časovém úseku rozhodl o zuberském vítězství. Závěrečnými minutami se Brno protrápilo, nedokázalo zakončit, na závěr ani Hastík neproměnil sedmičku a Zubří tak odváží z moravské metropole plný bodový zisk.

Nejlepší střelci Brna: Hastík 4, Musil 4, Dostalík 3, Mišola 3
Nejlepší střelci Zubří: Trifunovič 6, Bechný 5/1, Václav 4
Sedmimetrové hody: 6/3 – 3/3, vyloučení: 2 – 6, rozhodčí: Větrovský, Zych, diváků: 905