Na zkušenou Plzeň náš hodně kvalitní výkon nestačil

Zlomové momenty: Zuberští naskočili do utkání velmi aktivně a brzy si vypracovali dvougólový náskok. Plzeň se ale probrala a na sedm vlastních branek inkasovala jen dvakrát. Do šaten odcházela za příznivého stavu 14:9. Zubří se dostalo zpátky na kontakt díky čtyřgólové sérii na začátku druhého dějství, ale blíže se už Talentu nepřiblížilo a padlo 23:26.

Zajímavost zápasu: Plzeň natahuje sérii vítězství proti Zubří na čtyři zápasy, naposledy proti tomuto soupeři padla v dubnu roku 2023.

Nejlepší střelec: Domácí Jakub Douda kraloval střeleckým statistikám a nasázel deset gólů. Pavel Bajer s Mikulášem Kucserou ze Zubří zaznamenali deset zásahů dohromady.

Co výsledek znamená: Plzeň si upevnila první místo a nad Karvinou má náskok tří bodů. Zubří stále drží poslední postupové místo do play-off.

zdroj: handball.cz

Talent tým Plzeňského kraje – HC ROBE Zubří 26:23 (14:9)

Nejvíce branek: J. Douda 10/4, Ćurčić 4, Škvařil 3 – Bajer 5, Kucsera 5, Šišák 4, Kyryljuk 4

Sedmimetrové hody: 8/5 – 0/0 Vyloučení: 3:4 Diváci: 980