Na turnaji Konig cup v Maďarsku jsme skončili druzí!

Naše „A“ mužstvo se v rámci letní přípravy zúčastnilo turnaje Konig cup v maďarském městě Balmazujvaros. Balmazujvarosi KC se představil v minulém ročníku na Valašském poháru 2013. Pro nás byla návštěva v tomto lázeňském městě premiérou. Co se týče zázemí, hotelu bylo vše nadstandardní a maďarským pořadatelům patří velká pochvala.

V prvním utkání jsme narazili na tým Mezekovesdi KC. Po mimořádně vypjatém utkání jsme nakonec v posledních minutách ztratili vítězství.

HC Gumárny Zubří vs. Mezokovesdi KC 27:27 (12:10)

V druhém utkání jsme nastoupili proti maďarskému soupeři Nieregihaza KSE. Zlepšenou hrou především v obraně jsme už v 15. minutě vedli 8:4. Toto vedení jsme drželi v podstatě po celý zápas a zaslouženě vyhráli.

HC Gumárny Zubří vs. Nieregihaza KSE 27:24 (12:10)

V nedělním finále celého turnaje jsme se střetli s domácím Balmazujvarosi KC. Do hry nastoupilo pouze 10 hráčů do pole (zranění z předchozích utkání) a na hráčích to bylo znát. Na začátku utkání jsme se sice ujali vedení 8:2 ale soupeř brzy vyrovnal a ujal se vedení. Nakonec zvítězil zaslouženě o devět branek. Nicméně celý turnaj hodnotíme pozitivně a jako dobrou přípravu před Valašským pohárem, který začíná v pátek.

HC Gumárny Zubří vs. Balmazujvarosi KC 17:26

20140815_125722

návštěva termálů

banner2

You may also like...