Mladší žáci vyhráli turnaj v Lovosicích!

Naši mladší žáci „A“ zakončili úspěšný kalendářní rok v Lovosicích na kvalitně obsazeném turnaji BEC CUP.Po druhém místě na domácím turnaji v Zubří nyní přebrali pohár za první místo! Turnaj zastihl kluky ve velmi dobré formě.Tentokrát jsme udělali méně technických chyb a z kvalitní obrany úspěšně přecházeli do protiútoku.Výrazné zlepšení zaznamenal také brankář David Mikulenka.

V prvním zápase s domácími Lovosicemi jsme po vyrovnané první půli rozhodli šňůrou branek na začátku druhé poloviny.V dalším utkání s Duklu jsme měli od začátku mírně navrch a zaslouženě zvítězili.V posledním utkání soboty jsme narazili na fyzicky vyspělé hráče Nového Veselí.Kluci po většinu utkání vedli o několik branek,ale v závěru nám docházely síly a soupeř dokázal snížit na rozdíl jedné branky.

V neděli dopoledne jsme přesvědčivě přehráli Jičín a v závěrečném zápase porazili i tým Plzně.V těchto utkáních se dobře předvedli hráči, kteří obvykle zahajují zápasy na lavičce. Po celý výborně zorganizovaný turnaj jsme podávali stabilní výkony a zaslouženě zvítězili.Navíc byl Dušan Palát vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.Za předvedenou hru, bojovnost ve zlomových momentech zápasu a odhodlání za každých okolností zvítězit zaslouží kluci velkou pochvalu.Diky patří také panu Křivovi za jeho podporu na lavičce.

HC ZUBŘI – HK LOVOSICE 23:14

HC ZUBŘI – DUKLA PRAHA 21:18

HC ZUBŘI – SOKOL NOVĚ VESELÍ 23:22

HC ZUBŘI – HBC JIČÍN 17:9