Mladší žáci vezou vítězství z maďarské Tatabánye!

Za účasti dvou Maďarských družstev – domácí Tatabánye a KC Dabas, tří slovenských – Slovan Modra, HK Nové Zámky a MŠK Povážská Bystrica a jednoho zástupce české házené HC Zubří se odehrálo 15 velmi kvalitních a vyrovnaných utkání.
První den kluci porovnali své síly s Novými Zámky, kdy se ještě trochu unaveni po cestě pomalu rozjížděli, vyhráli 19:17 a poté po soustředěném výkonu porazili celek, se kterým jsme se již několikrát utkali a to Povážskou Bystrici 21:11.
Druhý den na rozjezd nás čekala silná Tatabánya a ve velmi vyrovnaném utkání kluci svou bojovností udolali domácí celek 16:14. Druhý zápas nás čekal finalista turnaje Dobiáš cup 2014 Slovan Modra, na který se kluci těšili a řádně připravili. Zvládli ho skvěle a po výhře 20:9 nás čekal poslední a nám neznámý Maďarský celek KC Dabas. V dobře rozjetém výkonu kluci pokračovali a po výhře 22:17 turnaj vyhráli.
mladsi
Soupiska:
Mořkovský Lukáš, Havran Matěj, Jurajda Jonáš, Zeman Jiří, Hanskut Jakub, Románek Jakub, Adam Martin, Cabák Štěpán, Skýpala Tomáš, Vlk Štěpán, Randýsek Tomáš, Cibulec Jakub, Krupa Ondřej.
Trenér Randýsek Tomáš a vedoucí družstva Skýpala Stanislav
banner2

You may also like...