Mladší žáci úspěšní na turnaji v Německu!

Ve dnech 11.- 12.5. 2013 se mladší žáci HC Zubří zúčastnili v německém Schwerinu velkého mezinárodního turnaje v házené DESIGN DIGITAL CUPU. Dvacet mládežnických družstev z celého Německa bylo rozděleno do pětičlených skupin a jen vítězové skupin postupovali do bojů o celkové prvenství. Naši hráči po výborných výkonech sice nenašli ve skupině žádného přemožitele, ale bohužel jedno utkání remizovali, skončili o skore na 2.místě a kvalifikovali se „jen“ do bojů o 5.-8.pořadí.

slide-1

I v těchto utkáních zvítězili,čímž si vybojovali pěkné 5.místo v těžké konkurenci německých týmů.Celé družstvo,jehož hra byla založena na výborné obraně,si zaslouží velkou pochvalu za vzornou reprezentaci zuberské házené. Doufejme,že toto úspěšné vystoupení v zemi házené zaslíbené,bude pro všechny mladé hráče povzbuzením do dalšího náročného tréninku..

Výsledky:

HC Zubří – Post Schwerin 14 – 8

HC Zubří – Fuchse Berlín 9 – 6

HC Zubří – Hsc Augusdorf 16 – 11

HC Zubří – Hsg Heidmark 7 – 7

HC Zubří – Msc Magdeburg 11 – 8

HC Zubří – Asc Pfullingen 10 – 8

Sestava : Mizera Šimon, Pliska Dominik – Šustáček Tomáš, Krupa Jakub, Palát Dušan, Lukáš Vojta, Koleček Josef,Křiva Lukáš, Mořkovský Lukáš, Matejovič Nick, Cáb Jakub, Poláček Tony, Mizera Bohdan

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen MIZERA Šimon !!! 

Trenéři a vedoucí: Krupa Vojta, Hofer Libor, Mika Jiří

banner2