Mladší žáci tento víkend neprohráli

ÁČKO: Mladší žáci A odehráli dvě utkání v rámci 3. kola zlínské ligy ml. žáků na hřišti Holešova. První utkání jsme odehráli s domácím Holešovem a s přehledem jsme ho zvládli. Kluci do utkání vletěli s velkou chutí vyhrát a na hřišti to bylo od začátku utkání znát. Bojovali o každý míč, zodpovědně bránili a v útoku soupeře přehrávali pěknými akcemi. Ač nebyl soupeř z Holešova vůbec špatný, byl z toho jednoznačný výsledek v náš prospěch. Druhé utkání jsme odehráli se Zlínem, který rovněž nebyl vůbec lehkým soupeřem. Ze začátku jsme dokonce chvilí i prohrávali, když jsme si několikrát po sobě nedokázali poradit se soupeřovým brankařem. Ještě během prvního poločasu jsme náš výkon dost zlepšili, začali jsme zodpovědněji zakončovat a v poločase jsme vedli již o 5 branek. Ve druhé půlce jsme náš výkon ještě postupně zlepšovali a nakonec z toho bylo poměrně jednoznačné vítězství.

Výsledky obou utkání:

TJ Holešov – HC Zubří A 16:33

HC Zubří A – HC Zlín 34:25

Sestava a střelci v obou utkáních: Šimurda 10, Rapant 4, Pišček 1, Krupa 11, Svák 10, Zídek, Bechný 22, Koliba 7, Vodárek. Hudák 2, Říha.

BÉČKO: Mladší žáci B odehráli dvě utkání v rámci 3. kola zlínské ligy ml. žáků na domácí půdě. Kluci v obou utkáních odevzdali úplné maximum a byly z toho nakonec 3 body ze dvou utkání. V prvním utkání jsme se střetli s družstvem z Bystřice p/H, celé utkání jsme se silnějším soupeřem prohrávali o 3-5 branek. V posledních 10 minutách naši kluci ale perfektně zabojovali, nevzdali se a nakonec jsme 10 vteřin před koncem utkání vstřelili vyrovnávající branku. Soupeř z Bystřice na to už nedokázal odpovědět a proto jsme urvali bod za remízu. Ve druhém utkání kluci navázali na perfektní výkon z předchozího klání a pěkným výkonem v útoku a s dobře chytajícím brankářem jsme zvládli utkání proti Velké Bystřici.

HC Zubří B – Bystřice p/H 16:16

HC Zubří B – Velká Bystřice 28:23

Sestava a střelci v obou utkáních: Randus, Holiš 8, Kala 3, Frňka 2, Hrstka, Švrček 4, Juříček 2, Vlk 1, Holík 10, Ulrych 3, Halata 3, Onderka 8.