Mladší žáci skončili na tradičním turnaji třetí!

Ve dnech 28.11.-30.11.2014 se v Zubří uskutečnil již 16. ročník tradičně kvalitně obsazeného mezinárodního turnaje mladších žáků v házené„ O pohár starosty města“.Házenkářské duely chlapců ročníku 2002 a mladších z Čech, Slovenska a Maďarska se rozběhly v pátek a sobotu ve dvou skupinách a pokračovaly nedělními zápasy  o konečné umístění.

Konečným vítězem třídenních bojů se stalo družstvo Tatranu Prešov „A“, které v dramatickém finálovém utkání porazilo tým Olomouce až v rozstřelu . Souboj o třetí místo svedli hráči HC Zubří „A“ a TJ Sokol Velké Meziříčí.  Přes semifinálovou porážku o branku s Oloumouci našli Zubřané novou motivaci a Vel. Meziříčí jasně přehráli, čímž obsadili pěkné třetí místo.

Na tomto turnaji se neztratilo ani „B“ družstvo HC Zubří složené z mladších kluků zejména ročníků 2003 a 2004, které se po několika vyrovnaných zápasech utkalo o deváté místo s KH Zbrojovkou Vsetín.  Po vítězství a remíze nakonec obsadili deváté místo.

Mladší žáci HC Zubří

Poháry a ceny předal všem týmům kapitán házenkářů mužů HC Zubří Petr Orság a  starosta města Zubří pan ing. Lubomír Vaculín, který zároveň povzbudil mladé hráče v jejich sportovním zapálení. Poděkování patří všem dobrovolným organizátorů a dále podpoře ze strany města Zubří , RONA Lednické Rovné, Mondelez international, masokombinát VAHALA Hustopeče, mlékárna Valašské Meziříčí ,Talent házena a dalším.

Konečná tabulka turnaje:

1. Tatran Prešov „A“ (sk)

2. TJ STM Olomouc

3. HC Zubří „A“

4. Velké Meziříčí

5. Tatabánya (hu)

6. Sporta Hlohovec (sk)

7. Tatran Prešov „B“ (sk)

8. HK Ivančice

9. HC Zubří „B“