Mladší žáci sehráli své zápasy doma s Frýdkem Místkem

Mladší žáci A

HC ZUBŘÍ A – SKP FRÝDEK-MÍSTEK A 20:12 (12:3)

Mladší žáci se poprvé ukázali v domácím prostředí a opět předvedli lepší házenou než
soupeř. První poločas byl zcela v naší režii. Vycházeli jsme z dobré obrany podpořené gólmanem a v útoku spolehlivě trestali chyby soupeře. Druhý poločas kluci trochu polevili a dovolili soupeři držet krok . Frýdek však nemohl ani na chvíli pomyslet na zisk bodů.

Sestava a branky: Michal Klement, Matěj Maléř, Dominik Pliska – Petr Kačmarik 6 ,
Jakub Cáb 3, Jakub Krupa 3, Daniel Vičan 3, Bohdan Mizera 2, Jan Petřek 1, Marek Blinka 1,
Tomáš Vlk 1, Tomáš Němec , Jurij Bondyuk

Mladší žáci B

HC ZUBŘÍ B – SKP FRÝDEK-MÍSTEK B 23:18 (8:10)

B tým změřil síly s rezervou SKP a opět jsme byli úspěšnější. Do poloviny první půle
kluci drželi vedení ,poté soupeř výsledek otočil a osmé minutě druhého poločasu byl ve vedení 15 :11 Frýdek. V té době však naše družstvo ukázalo bojovného ducha a ze zlepšené obrany úspěšně podnikalo jeden rychlý protiútok za druhým. V závěrečných minutách už nebylo o vítězi pochyb.

Sestava a branky: Šimon Mizera, Matěj Maléř – Jakub Krupa 8, Tomáš Šustáček 7,